Cihan Tekstil Yıkama 1984 yılında Okmeydanın' da Tekstil sektöründe Parça Yıkama hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. 2000 yılına kadar Okmeydanı tesislerinde faaliyet gösterdikten sonra, Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak, tam zamanında, hatasız ve daha verimli üretim yapmak misyonuyla Kartal - Samandırada ki modern tesisine yerleşmiştir.. !

Firmamız gelişen türkiye ile beraber devamlı olarak kendini yenileyerek Parça Yıkama, İndigo denim-jeans-kot Yıkama ve Fashion hizmetlerinde Avrupa' nın en önemli Firmalarına hizmet verir hale gelmiştir. GAP, Marks&Spencer, H&M, Jill onaylı Firmamız; 4000 M2 kapalı alanı, Yıkamada karışık mamüllerde; Denim (kot) - Gabardin - Tencel - Keten - Kanvas - Kadife ..... Günlük 25.000 Parça Kapasitesi ile çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ
Yüksek Standartlı, Kaliteli Hizmet vererek Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

VİZYONUMUZ
Alanımızdaki tüm ilerlemeleri ve yenilikleri takip ederk müşterilerimize yapabilecekleri yenilikleri göstermek ve hep daha iyi hizmet vermektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
1- Müşterimizin memnuniyeti için Güvenli ve Yüksek standartlı hizmet imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek, "Her şey zamanında" ilkesiyle hatasız hizmet vermektir.
2- Yıkama ve Fashion hizmetlerinde Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, Dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak.

HEDEFLERİMİZ
1 - Kalitesi ve Kurumsal kimliği ile tanınan ve tercih edilen bir firma olmaktır.
2- Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, yıkama ve fashion hizmetlerinde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.
3- Müşterilerimizin koşulsuz Memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur.
4- Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içersinde olmak.

DEĞERLERİMİZ
1- Teknoloji olarak devamlıyenilenmekte ve en son gelişmeleri takip etmekteyiz.
2- Güçlü üretim yönetimi ve konusunda Güçlü, deneyimli ve dinamik bir kadroya sahibiz.
3- İş Ahlakına önem verir, özverili ve ahenk içinde çalışırız.
4- Dürüst ve Güveniliriz.
5- Değişime ve Yeniliklere açığız.
6- Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.
7- Emek ve Başarıyı takdir ederiz.